گروه پاپ آپ اس ام اس را بیشتر بشناسید

مجموعه ما از سال ۱۳۹8 کار خود را در حوزه ارائه خدمات پیام کوتاه ، طراحی وب سایت ، شروع نمود.

  چشم‌انداز

پیشگام در جهانی‌سازی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (فاوا)؛

  ماموریت

توسعه و اشاعه صنعت فاوا در راستای بهسازی و نوسازی صنایع کشور؛ ایفای نقش اثربخش در جهانی نمودن صنعت فاوا و توسعه تعاملات بین‌المللی؛ سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های کلان و ملی حوزه فاوا با اولویت مشارکت و توسعه ظرفیت‌های بخش خصوصی؛ مشارکت و شبکه‌سازی در ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه فاوا؛

  ارزش‌های محوری

ما همواره در جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود از طریق انجام فعالیت در بالاترین سطح کیفیت، اهتمام می‌ورزیم. ما در رعایت و حفظ حقوق شرکا و ذی‌نفعان خود، پر‌تلاش و صادق هستیم. ما منابع انسانی را ارزش‌مندترین سرمایه خود و بقا و بهره‌وری را در گرو توسعه کیفی آن می‌‌دانیم. ما به ضرورت وجود منطق اقتصادی از جنبه منافع عمومی و اقتصاد ملی در فعالیت‌های خود آگاهیم. ما خود را ملزم به دانش‌ محوری و نوآوری می‌دانیم. ما موفقیت خود را در گرو توسعه مستمر روش ها و سیستم های مدیریت کیفیت، بازنگری منظم کارایی و اثربخشی این سیستم ها می دانیم.

  روش کسب و کار

سرمایه‌گذاری مشارکتی با بخش‌‌های خصوصی و غیر دولتی سرمایه‌گذاری بر روی محصولات و خدمات حوزه ICT در قالب واحدهای کسب و کار(SBU):
بر اساس این رویکرد چهار واحد کسب و کار شامل: واحد سیستم‌های ارتباطی (مشتمل بر دو محصول سیستم‌های پیام دهی (SMS))، واحد خدمات مشاوره فناوری اطلاعات، واحد طراحی و پیاده سازی وب سایت در گروه پاپ آپ اس ام اس برنامه‌ریزی و سازماندهی گردیده است.