نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف پاپ آپ اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

Layer-1-1

نحوه درآمد نماینده

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 3.6 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 50 تومان در ماه، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 250 هزار تومان خواهد رسید.

فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

پیامک‌های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 3500 پیامک (تعداد فوق العاده پایین) ارسال کنند و هر پیامک 3.5 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق 350 هزار تومان خواهد بود.

امکانات نمایندگی

با دریافت نمایندگی از پاپ آپ اس ‌ام اس، شما هم یک سامانه مشابه پاپ آپ اس ‌ام اس به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم پاپ آپ اس ‌ام اس، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش های آن نامی از پاپ آپ اس ‌ام اس نخواهد بود و کاملا مستقل از نام پاپ آپ اس ‌ام اس می توانید فعالییت خود را شروع کنید.

درج و مدیریت کاربران سامانه​

با دریافت نمایندگی پاپ آپ اس ‌ام اس، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از 20 امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

ایجاد همکار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و… کاربران خود آگاه باشید.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

شخصی سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

شروع یک کسب و کار موفق

همین الان ثبت نام و نمایندگی خود را فعال و یک کسب و کار سود آور و موفق را شروع کنید.

نمونه درآمدی نماینده پاپ آپ اس ‌ام اس

در زیر ما نمونه درآمد نمایندگی را با در نظر گرفتن حداقل ترین فعالیت یک ماهه بررسی کرده ایم، گزارش زیر با در نظر گرفتن حداقل فعالیت یک نماینده در نظر گرفته شده و همانند نمایندگان برتر ما امکان فعالیت چندین برابر به سادگی و با فعالیت بیشتر امکان پذیر است.

فروش پنل پیامک

اگر شما روزهای اداری هر ماه 1 پنل به فروش برسانید با در نظر گرفتن 24 روز کاری شما ماهیانه 24 پنل میفروشید و این حداقل فروش شما است

واگذاری نمایندگی

جذب ماهیانه یک نماینده از اقوام، آشنایان، همکاران و دوستان مطمئنا کار سختی نخواهد بود و علاوه بر سود اولیه به صورت طولانی مدت سود رسانی خواهد داشت.

ارسال پیامک انبوه

اگر شما 25 کاربر داشته باشید که به طور میانگین ماهیانه 4000 پیامک می فرستند (ارسال روزانه 130 پیامک توسط هر کاربر)، ارسال ماهیانه شما به 100.000 پیامک می رسد.

واگذاری خط اختصاصی

از 24 مشتری جدید ماهیانه شما، حداقل 5 نفر نیازمند خطوط اختصاصی با ارقام کمتر و شماره های بهتری هستند.

تعرفه دریافت نمایندگی پاپ آپ اس ام اس

نمایندگی پیشرفته

تومان 500
000
دائمی
 • ایجاد نامحدود کاربر (رایگان)
 • ایجاد نامحدود نمایندگی (رایگان)
 • اتصال به دامنه اختصاصی
 • دامنه اختصاصی ورود کاربران
 • خط خدماتی اشتراکی (بدون سفته)
 • اتصال به درگاه پرداخت اختصاصی
 • ارسال پیامک با سیمکارت
 • تعرفه اپراتور 5000: ۱۵.۲ تومان
 • تعرفه اپراتور 1000 : ۱۹.۶ تومان
 • تمام امکانات پنل کاربری
 • شارژ هدیه: 4000 پیامک
 • رفع مشکلات کاربران شما
 • مشاوره SEO (جداگانه)
 • ۳۰ روز گارانتی بازگشت وجه (در صورت مشکلات داشتن پنل)
پرفروش

نمایندگی فوق پیشرفته

تومان 1000
000
دائمی
 • ایجاد نامحدود کاربر (رایگان)
 • ایجاد نامحدود نمایندگی (رایگان)
 • اتصال به دامنه اختصاصی
 • دامنه اختصاصی ورود کاربران
 • خط خدماتی اشتراکی (بدون سفته)
 • اتصال به درگاه پرداخت اختصاصی
 • ارسال پیامک با سیمکارت
 • تعرفه اپراتور 5000: ۱۵.۲ تومان
 • تعرفه اپراتور 1000 : ۱۹.۶ تومان
 • تمام امکانات پنل کاربری
 • شارژ هدیه: 4000 پیامک
 • رفع مشکلات کاربران شما
 • مشاوره SEO (رایگان)
 • ۳۰ روز گارانتی بازگشت وجه (در صورت مشکلات داشتن پنل)

نیازمند اطلاعات بیشتری هستید؟

بی صبرانه منتظر صدای گرم شما هستیم، همین الان تماس بگیرید.

خطوط اختصاصی و عمومی

اپراتورتعرفه پنل پیشرفتهتعرفه پنل فوق پیشرفته
1000، 2000 و 3000۱۹.۶۱۹.۶
50001 و 5000915.215.2
50002 و 5000515.215.2
50004 و 900019.619.6
خط ثابت (021 - 026)19.619.6
BTS4949
پیام صوتی (هر 30 ثانیه)78.478.4
Samantel39.239.2

تعرفۀ ارسال پیامک از خطوط مختلف طبق جدول زیر محاسبه می‌شود:

به هر یک از نمایندگان یک خط اختصاصی 50001، یک خط اختصاصی 50004 با قابلیت ارسال و دریافت به عنوان هدیه ارائه خواهد شد.

به هر نماینده هشت خط عمومی رند جهت تخصیص به کاربران تعلق می‌گیرد، این خطوط از 4 اپراتور 1000، 2000، 3000 و 5000 می‌باشند.

اکثر تعرفه‌های پاپ آپ اس ‌ام اس بر اساس خطوط deliver-based می‌باشد و هزینۀ پیامک‌های نرسیده به مقصد به حساب کاربر باز می‌گردد.

برخی از شرکت‌های مشابه بر اساس خطوط send-based تعرفه‌های کمتری را ارائه می‌دهند که در نهایت ارزش چندانی نخواهد داشت.

شماره‌های عمومی قابل استفادۀ تمام کاربران بوده و قابلیت دریافت پیامک ندارند. این شماره‌ها جهت ارسال انبوه بر اساس بانک سامانه می‌باشد.

نمایندۀ محترم می‌تواند علاوه بر خطوط رایگان با %10 تا 20% تخفیف مخصوص نماینده اقدام به خرید خطوط اختصاصی نامحدود جهت کاربران نماید.

سوالات متداول

بله، غیرفعال سازی نمایندگی و بازگشت وجه تا 30 روز و به هر علتی امکان پذیر است.

نمایندگی شما بر روی آدرس اینترنتی دلخواه که می بایست توسط خودتان ثبت شود، قرار می گیرد.

مثال: دامنه www.textsms.ir را می توانید ثبت و بر روی DNS های پاپ آپ اس ام اس قرار دهید.

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالییت و تبلیغاتی که انجام میگیرد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند کاربر جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از نمایندگان پاپ آپ اس ‌ام اس درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دارند.

با اخذ نمایندگی شما یک سامانه مدیریتی برای ایجاد پنل کاربری و نمایندگی را بر روی دامنه (آدرس اینترنتی دلخواه خود) خواهید داشت ولی در صورتی که شما مایل به طراجی سایت باشید تیم ما علاوه بر سامانه مدیریتی، وب سایت معرفی و فروش ایجاد می گردد. (هزینه به صورت جداگانه محاسبه میشود)

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم پاپ آپ اس ام اس است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

خیر، شما امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید.

بله، البته برای ایجاد نمایندگی مشابه مبلغ 450.000 تومان از نماینده توسط پاپ آپ اس ام اس دریافت می شود.

بله، در صورتی که ارسال نماینده بیش از 2 میلیون پیامک در ماه باشد، امکان کاهش تعرفه پیامک وجود دارد، برای این مورد می توانید در ساعات اداری با تیم پاپ آپ اس ‌ام اس تماس حاصل نمایید.

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی پاپ آپ اس ام اس، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست.

خیر، برای انتقال وجه و پرداخت آنلاین، اطلاعات حساب و درگاه بانکی شما نمایش داده می شود، شما می توانید درگاه بانکی خود را از تمامی بانک ها دریافت کنید، همچنین در صورتی که موفق به دریافت ای نماد نشده اید، استفاده از شرکت های واسط پرداخت همچون زرین پال و… امکان پذیر است.